Sukces naszego stowarzyszenia

Z przyjemnością oznajmiamy, że wniosek naszego stowarzyszenia pozytywnie przeszedł dwie weryfikacje (formalną i merytoryczną) i uzyskaliśmy z Centrum PISOP Mikrodotację Wielkopolska Wiara w 2014 roku!
Konkurencja była spora, bo w sumie złożonych zostało blisko 370 wniosków. Nasz uzyskał jedną z wyższych ocen i znaleźliśmy się w pierwszej 30.
Oznacza to, że na nasz projekt uzyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 4990 zł. Startujemy od 15 września br.

PISOP

Przypominamy, że w ramach dotacji planujemy:

 • opracować planu rozwoju dla organizacji (wizja, misja, cele, plany i takie tam). Dokument przyda się do pozyskiwania kolejnych dotacji, bo bardzo często o niego pytają. Rozpoznaliśmy temat i opracowanie takiej strategii to jakieś 16 godzin burzliwej dyskusji. W dyskusji warto, aby brały udział osoby spoza stowarzyszenia. Dlatego proponujemy w pierwszy weekend października z pozyskanych środków wynająć nad jeziorem w Skorzęcinie domek dla 6 par (członkowie stowarzyszenia + osoba towarzysząca). W ten weekend popracujemy nad naszą strategią. Wartością dodaną jest integracja. Chętni do pracy już mogą zgłaszać swój akces do Marcina (biuro@dladobradziecka.pl);
 • zakup urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka i skaner), bo tego nam brakuje;
 • zakup drobnych materiałów biurowych (koperty, papier i tym podobne);
 • zakup programu do prowadzenia pełnej księgowości. Najprawdopodobniej będzie to SYMFONIA;
 • przeprowadzenie 20 godzinnego kursu dla dwóch osób, które zdecydują się na prowadzenie naszej księgowości.
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • email
 • Tumblr
 • Twitter
 • Wykop

Komentarze są wyłączone